Wyrusz w drogę. Nie zadowalaj się dyskutowaniem; nie czekaj, aby zrobić coś dobrego, na okazje, które może nigdy się nie pojawią. Już nadszedł czas działania! (…). Wy, młodzi, jesteście powołani do głoszenia orędzia Ewangelii świadectwem życia. Kościół potrzebuje waszej energii, waszego entuzjazmu, waszych młodzieńczych ideałów, aby Ewangelia mogła przenikać w tkankę społeczeństwa (…). Nie ma czasu, aby wstydzić się Ewangelii. Jest to raczej czas głoszenia jej na dachach…“.

Jan Paweł II

Młodzież spotyka się W KAŻDY PIĄTEK po wieczornej Mszy Świętej w Domu Katechetycznym. Spotkania opierają się na głębszym poznaniu Boga poprzez studiowanie Pisma Świętego, ale także przez zabawę, wspólne wyjazdy, ogniska, dyskoteki czy oazy wakacyjne. Angażujemy się w oprawę Mszy Świętych, wielkopiątkowego czuwania oraz pomoc przy uroczystościach, świętach i różnych przedsięwzięciach podejmowanych przez wspólnotę parafialną. Głosimy radość i dobrą nowinę innym!